به والا هاست خوش آمدید.

به هاستیکو خوش آمدید

قوانین و مقررات

توجه فرمایید حتماً قبل خرید سرویس قوانین و مقرارت رو مطالعه فرمایید.

قوانین کلی والاهاست

1.کلیه مشتریان و نمایندگان فروش والا هاست موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده می باشند و استفاده از سرویس های والاهاست به منزله قبول قوانین ذیل می باشد و در صورت نقض قوانین و اقدام به راه اندازی سایت هایی مغایر با قوانین میزبانی والاهاست، سرویس متخلف بدون هماهنگی مسدود شده و فول بک آپ جهت انتقال فقط و فقط در صورت پرداخت جریمه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

2. در صورت بالا رفتن قیمت ارز نرخ تمامی فاکتور ها تغییر میابد.

3.کلیه خدمات و سرویس های ثبت شده در والاهاست پس از پرداخت هزینه سرویس و خدمات فعال سازی خواهد شد.

4.در صورت عدم پرداخت هزینه فاکتور صادره از جانب مشتری ، بعد از طی 15 روز به صورت خودکار فاکتور صادره به حالت لغو شده در می آید و سرویس از سرورهای والاهاست حذف شده و والاهاست هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.

5.فاکتور های تمدید 7 روز قبل از سر رسید صادر و تا زمان سر رسید برای مشتری قابل پرداخت می باشد.

6.در بازه های زمانی مختلف قبل از سر رسید فاکتور برای مشتری ایمیل پرداخت ارسال می گردد که در صورت بی اعتنایی و یا عدم پرداخت تا زمان سر رسید به صورت خودکار سرویس و یا خدمات مورد نظز معلق شده و تنها پس از گذشت 15 روز از موعد سر رسید سرویس و خدمات مورد نظر قطع خواهد گردید که کلیه عواقب ناشی از آن به عهده مشتری خواهد بود.

7.هر گونه توهین به سرویس ها و خدمات، مسئولین و کارمندان مجموعه والاهاست از طریق سیستم پشتیبانی، پیامک، ایمیل و تلفن به هر شکل ممنوع می باشد و مجموعه والاهاست اختیار کامل برای قطع سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

8.گارانتی بازگشت هزینه شامل دامنه، آی پی، لایسنس، سرور اختصاصی و سرور مجازی، گواهینامه SSL و مبالغ دریافت شده بابت نصب و کانفیگ سرویس و انجام کارهای فنی نمی گردد.

 

قوانین و مقررات مرتبط با خدمات هاست

1.هرگونه انجام عملیات warez ، hacking ، phishing شرط بندی حتی برای تست بر روی هاست تشخیص داده شوند بدون اخطار هاست مسدود شده و حذف می شوند و بکاپی تحویل داده نمیشود و هیچ هزینه ای عودت داده نمیشود.

2.در صورت عدم رضایت مشتریان طبق اصل مشتری مداری تا یک هفته بدون هیچ قید و شرطی، والاهاست متعهد به بازپرداخت عین وجه پرداختی بدون کسر هیچ هزینه ای به مشتریان عزیز و ارجمند می باشد.

3.والاهاست جهت امنیت بیشتر، از فایل ها و بانک های اطلاعاتی خریداران بصورت هفتگی بکاپ گیری می کند که حداکثر تا ۱ هفته نزد والاهاست قابل باز گرداندن می باشد. همچنین هاستینگ ما هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و سالم بودن نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

4.در صورتی که سرویسی مسدود شود و تمدید نشود هیچ بکاپی تحویل داده نمیشود.

5. اگر سرویسی از حجم تایین شده بیشتر شود سرویس مسدود تا ارتقا انجام شود.

6. نصب هر گونه ربات میدلاین در هاست ممنوع بوده و تا 3 بار تذکر داده میشود در صورت بی توجی به تذکر سرویس بدون اطلاع مسدود و هیچ بکاپی ارایه داده نمیشود.

7.ارتقا / کاهش سرویس: مشتری می تواند در هر زمانی که مایل بود سرویس خود را ارتقا /کاهش دهد .ارتقا:به نسبت میزان باقیمانده از اعتبار سرویس فقط هزینه مابه‌التفاوت سرویس دریافت می شود – کاهش: بعد از دانگرید سرویس هیچ هزینه ای عودت نمیشود و از ماه آینده می بایست هزینه سرویس جدید را پرداخت نماید.

8- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده ( مانند میزان پهنای باند ،میزبان cpu ، میزان فضا، تعداد ایمیل، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

9.در صورت درخواست بکاپ از سرویس های هاست به صورت روزانه و ماهانه با هزینه انجام میشود .

10- استفاده از سرویسهای ایمیل: مشتری با شرایط زیر می تواند از سرویسهای ایمیل بهره ببرد :

در هر ساعت بیشتر از 5۰ ایمیل نفرستد . این محدودیت جهت کارایی سرویس گذاشته شده است .هر ایمیل نباید بیش از 5۰ گیرنده داشته باشد . این محدوییت جهت سرعت و کارایی سرویس گذاشته شده است .برای ایمیل های که بصورت POP3 استفاده می کنید ، بیش از 5۰ بار در هر ساعت نمی توانید ایمیل خود را چک نمایید . زیرا باعث کاهش کارایی سرور می شود .

اکانت مشتری نباید بیش از ۲۰ پروسس در هر لحظه اجرا کند.

Cron job ( وظایف تعریف شده و زمانبندی شده ) فاصله اجرای پروسس ها نباید کمتر از ۳۰ دقیقه باشد .

 

قوانین و مقررات مرتبط با خدمات دامنه

1.کلیه دامنه های داخلی و خارجی به نام مشتری ثبت شده و 100% تحت اختیار و مالکیت مشتری خواهد بود که والاهاست در طی مدت میزبانی فقط پشتیبانی از آن را به عهده خواهد داشت و کلیه مسائل حقوقی و مالی آن متوجه مشتری خواهد بود

2.تمامی امکانات از طریق پنل دامنه در والاهاست قابل مدیریت هست.

3.در صورت عدم تمدید به موقع دامنه ،دامنه از سوی رجسترار غیر فعال شده و ‏جهت فعال سازی شامل جریمه خواهد شد که هزینه آن حدود ۱۰ برابر هزینه ۱ سال ‏ثبت دومین می باشد.‏

4.اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به شرکت باشد که به هر دلیل انجام نگردد، والاهاست تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار در پنل کاربری می باشد.

5.مشتری موظف به رعایت تمامی قوانین دومین وضع شده ‏توسط رجیسترار خواهد بود.در صورت عدم رعایت قوانین دومین توسط رجسترار ‏بسته خواهد شد. در این صورت والاهاست هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.‏

6.نمایندگی دامنه شامل گارانتی بازگشت وجه نمیباشند.